Bottengarn

Bottengarn Resort

Meil on au esitleda uut puhkekompleksi Bottengarn Resort, mis asub privaatsel saarel Soomes Turu saarestikus, poolel teel Ahvenamaale.

Miks selline asukoha valik?

Nimelt on meie pere juba aastaid olnud vaimustuses ja nautinud Turu saarestiku ilu ja looduse puutumatust, seda siiani tänu Turu saarestikus tekkinud sõprade külalislahkusele. Aja jooksul süvenes aga sümpaatia piirkonna vastu niivõrd, et asi lõppes otsusega soetada endale saar ja ehitada sinna pelgupaik maailma müra eest. Hiljuti tekkis aga harukordne võimalus laiendada valdusi saarestikus, mis ei ole kaugel meie enda saarest ning tänu sellele hargnes idee, et pakkuda seda tõeliselt eksklusiivset ja ainulaadset keskkonda ka teistele ning tulemus on teie ees.

Lähemalt asukohast

Saar asub Turu ja Ahvenamaa vahel paiknevas saarestikus ja on täiesti privaatne keset puutumata loodust. See on eemal tsivilisatsioonist, mis annab suurepärase võimaluse nautida imelisi vaateid ja puhast loodust. Turu saarestikus on kokku umbes tuhat saart, paljudel neist on asustust, aga paljud on ka inimestest puutumatud ning asuvad looduskaitsealal. Bottengarn Resort asub looduslikult kaitstud piirkonnas teiste saarte vahel, seega oleme tuule ja lainetuse puhul kaitstud vetes. Võimalusi saarestikus ringi uudistada meritsi on tõesti palju – piirkonnas asjub mitmeid sadamaid, restorane ja toidukohti, sõltub vaid milline ilmakaar ja suund valida. Liiga kaugel pole ka Ahvenamaa saarestik.

Detailsemalt me kompleksi asukohta avaldada ei soovi, las see jääda saladuseks, et säilitada külastajate täielik diskreetsus ja privaatsus.

Saare kompleksi kuulub:

  • 2 korralikku suurt kaid erinevatel saarte külgedel, süvisega ligikaudu 4 meetrit.
  • Keset saart asuv peamaja suurte terrassidega.
  • Klaasist talveaed (söögitoa-elutoa laiendus), mis asub samuti keset saart ning kus on 360 kraadi vaade üle saare igas suunas merele.
  • Saunakompleks, koos terrasside ja kümblustünniga, mis asub saare loodeküljel kõrgemal merekaldal, 5 meetri kaugusel merepiirist. Sauna lavalt on läbi klaasseinte otsevaade merele ja ümbritsevale saarestikule. Sauna ees on liivane abajas kaljude vahele ujuma minekuks ja otse merre ujuma minekuks saab kasutada kai tipus olevat treppi, mis laskub merre.
  • Kaljude peal asuv terrass / istumiskoht vaatega loojuvale päikesele.


Saare eri osad on ühendatud komposiiterrasilauast käiguteede, treppide, platvormide ja terrassidega. Eesmärk on liigelda vaid mööda käiguteid ja treppe, et mitte rikkuda teede kõrval olevat puutumatut loodust, kus asetsevad samblikud, mustikad, kõrrelised jms. Kai ääres ootab paat elektrimootori ja aerudega.

Bottengarn Resort hinnakiri

Minimaalne periood 7 päeva, maksumus 15 000 EUR.

Täpsem info saarele mineku logistika ja muude detailide osas vaid konkreetsetele huvilistele broneeringut planeerides.

Teie Bottengarn