Bottengarn

Bottengarn Sea

Koht, kus aeg peatub…

Aastal 2018 avasime esmakordselt Bottengarni butiikkülalistemaja, mis asub ajaloolises Koguva kalurikülas. Maja nimigi on pärit sajandite tagusest ajast, omades erilist tähendust. Rootsipärane nimetus “bottengarn” tähendab vanat angerjapüügivahendit, mida kasutati laialdaselt meie oma Koguva külas. See on austusavaldus Koguva vanadele traditsioonidele, mida soovime siduda tänapäeva maailmaga. 

Butiikkülalistemaja pakub mugavaid ja hubaseid ruume erinevatele maitsetele.  Maja teisel korrusel saate valida nelja erineva külalistetoa vahel, mis on sisustatud kvaliteetsete Schmidti ja Riviera Maisoni mööbli ning aksessuaaridega. Külalistemaja alumisel korrusel saab aga nautida imelist merevaadet ja lummavat päikeseloojangut. See on suurepärane koht, kus imetleda Eestimaa kaunist loodust, seda kas veiniklaasi taga või meeleolukaid lauamänge mängides. Alates 2020. aastast pakume majutusvõimalust ka kahes  eksklusiivses ujuvmajas, mis asuvad sadama kai ääres kaluripaatide kõrval ja on samuti sisustatud Schmidti ja Riviera Maisoni toodetega. Toa hind sisaldab ka ujuvsauna (pildil) külastust ajavahemikus kell 17.30 – 20.30. Täpsemate sauna külastamisreeglitega saate tutvuda kohapeal.

Lisaks õdusatele tubadele pakub külalistemaja lähiümbrus ka palju avastamisrõõmu. Koguva vanadel külateedel jalutades on hästi näha säilinud talupojaarhitektuuri. Lisaks saavad kõik huvilised hea ülevaate kohalikust mereajaloost meie enda väikesest kalandusmuuseumist. Lõuna- ja õhtusöögile ootame Teid kohalikku restorani, kus pakutakse nii kohalike poolt püütud värsket kala kui ka meie oma rannaniitudel nosivate lammaste ja veiste liha. 

Bottengarni butiikkülalistemaja hooaeg kestab juuni algusest kuni augusti lõpuni. 

Toad

Bottengarni külalistemaja pakub hubast majutusvõimalust nii maismaal kui ka merel. Meie juures on külalistel võimalik valida nii imeilusate merevaadetega tubade kui ka ujuvmajade vahel. Kõik ruumid asuvad maja teisel korrusel, kuhu pääseb trepist. Lisaks on külalistele avatud teise korruse päikesetekk, kus vaadata imelist loojuvat päikest. Esimesel korrusel asub baar, kus leiab endale häid snäkke ja mõnusat joogipoolist. 

Külalistemajas on kokku 4 erinevat tuba, 1 tuba king size voodiga ja 3 queen size vooditega. Suure king size voodiga toas nimega Ruudu on ka privaatne rõdu vaatega kadakasele karjamaale ja merele. Alates 2020. aastast on meie majutusvõimaluste hulka lisandunud ka 2 eksklusiivset ujuvmaja, mis asuvad sadamas otse kaluripaatide kõrval.

Kõik meie külalistemaja toad on nimetatud Koguva küla prominentsema elaniku Juhan Smuuli elus olulist rolli mänginud naiste järgi. Oma raamatutes on Juhan Smuul kirjutanud ka üksikasjalikult nii küla kui ka selle kalurite elust. 

Üldine informatsioon tubade kohta:

Check in: 15.00*

Check out: 12.00*

Hommikusöök: esimesel korrusel eelnevalt kokku lepitud ajal. Serveerime ka hommikusööki tubadesse või terrassile.

Kõikides tubades on olemas: wifi, satelliit TV, föön ja tasuta tualetttarbed. 

Lisatasu eest: Lisavoodi. Beebide jaoks olemas ka reisivoodi.

*Võimalusel tuleme vastu ka varasema check in’i või hilisema check out’i soovidele.

Parkimine: Tasuta meie külalistele