Bottengarn

Bottengarn Kuressaare

Bottengarn on laienemas Saare maakonnas ning sel sügisel 2023 avame uue kompleksi Kuressaares, millel nimeks Bottengarn Kuressaare.

Kuressaare vanalinnas, otse iidse linnuse vallikraavi ääres, aadressil Allee 8 asetseb 19 sajandist pärit klassikaline klaasverandaga, kuurortlinnale omane puitarhitektuurinäide oma parimas tähenduses. Vahetanud möödunud aastate pööristes omanikku, oli hoone jõudnud avarieelsesse seisu, kuni see pandi müüki asukohta vääriva kõrge hinnaga.

Arvestades aga asukohta- vaatega otse Kuressaare linnusele, mis meid kohe võlus, on see aga väärt võtmaks ette hoonete renoveerimise keerulist protsessi. Just nimelt hoonete, kuna kinnistul asub ka paekivimüüridega Kuressaare vanalinnas Muinsuskaitseameti andmetel harvaesinev ja säilinud hoovimaja-õueköök.


Meie eesmärk on rajada kuurortlinnale omase arhitektuuriga privaatne ja personaalne aastaringne kompleks koos sinna juurde kuuluvaga. Lähemalt me kompleksi lahendust ja võimalusi veel avada ei soovi, las see jääda üllatuseks. Võime vaid vihjata, et seal saab olema muuhulgas eri suurusega sviidid. Lisaks linnusele jääb lähiümbrusesse Kuressaare vanalinn oma toidukohtade ja ajaveetmisvõimalustega, tennisekeskus ja staadion, rand, park, jahisadam, golfiväljak, spa-d…… Ehk kõik vajalik, et veeta ideaalne puhkus.


Allpool olevast pildigaleriist võite saada aimu plaanitavast.